Pierścionki z kamieniami szlachetnymi przykuwają uwagę i stanowią piękną ozdobę dłoni kobiety. Poniżej prezentujemy kilka wyrobów, które z pewnością skradną serce niejednej pani.

Pierścionek z brylantami oraz szafirem naturalnym KASHMIR

Produkt wykonany ręcznie, z pięknie wypolerowanego i lśniącego złota, w którym osadzono naturalny szafir o głębokim odcieniu błękitu. Dodatkowo, w obrączce znajdują się niewielkie diamenty, które podkreślają atuty szafiru. Całość tworzy harmonijny efekt wizualny. Pierścionek jest delikatny i elegancki a jednocześnie nowoczesny, dzięki zastosowaniu współczesnego rodzaju oprawy kamienia. Pierścionek jest unikatowy, również z racji tego, że każdy szafir naturalny jest inny niż inne kamienie. Noszą one ślady wzrostu minerału, zwane również “liniami papilarnymi”, co sprawia, że są wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.

Pierścionek z czarnym brylantem

Prawdziwa głęboka czerń to cecha, która urzeka w tym modelu pierścionka. Zwieńczeniem zgrabnego pierścionka jest urzekający czarny diament. Ciepła barwa złota i nieprzenikniona czerń diamentu stanowią doskonałe połączenie. Jeśli należysz to miłośników czarnych brylantów jest to propozycja, z którą z pewnością powinieneś się zapoznać!

Pierścionek ART-DECO – z Rubinem Naturalnym i brylantami

Pierścionek jest w całości wykonywany ręcznie. Podstawę stanowi tradycyjne, żółte złoto, które jest wypolerowane i lśni każdą swoją powierzchnią. Aureola z białego złota ozdobiona brylantami stanowi oprawę dla pięknego rubinu. Forma znana od stuleci, jednak wciąż wzbudza silne emocje. Ponadto, każdy pierścionek jest jedyny w swoim rodzaju tak jak rubin, który jest jego ozdobą. Naturalne kamienie szlachetne posiadają cechy własne odróżniające je od pozostałych kamieni. Gdy przyjrzymy mu się z bliska zauważymy oznaki wzrostu minerału.

Pierścionki zaręczynowe SUNDIAMORE

Wszystkie wyżej opisane pierścionki znajdziemy w ofercie jubilera SUNDIAMORE. Doskonale sprawdzą się one w roli pierścionka zaręczynowego, mogą jednak upamiętać każdą inną i wartą tego okoliczność. Wszystkie pierścionki, nie tylko pierścionki z kamieniami, wykonane są z najwyższą starannością i przy uwzględnieniu najnowocześniejszej technologii złotniczej. Większość wyrobów dostępna jest od ręki. Złotnicy z SUNDIAMORE chętnie podejmują się również realizacji na indywidualne zamówienie. Pracownia działa w Józefowie, gdzie istnieje nawet możliwość uzyskania wglądu w proces tworzenia wyrobów jubilerskich!

SUNDIAMORE oferuje również biżuterię z platyny