Profesjonalny sprzęt filmowy umożliwia stworzenie przekazów wysokiej jakości. Zakup kosztownej kamery czy obiektywu nie jest jedyną opcją jaką mają czy to profesjonaliści czy amatorzy. Wypożyczalnia sprzętu filmowego jest ekonomicznym i rozsądnym rozwiązaniem w wielu sytuacjach.

Wypożyczalnia sprzętu filmowego Warszawa

OPEN MEDIA to miejsce, w którym znajdą Państwo szeroki wybór sprzętu filmowego, który pozwoli na obsługę różnych typów planów filmowych. OPEN MEDIA to nie tylko kamery, obiektywy, stabilizatory, miksery dźwięku, wzmacniacze i inne akcesoria. Firma skupia profesjonalistów od lat działających w branży filmowej. Oprócz wynajmu sprzętu świadczą oni również usługę obsługi planów filmowych. Specjalizują się w realizacji dźwięku i oświetlenia. Mają duże doświadczenie w obsłudze różnych planów filmowych i zdjęciowych, teledysków, programów telewizyjnych czy spotów reklamowych.

Studio Hollywood

OPEN MEDIA ma w swojej ofercie również wynajem profesjonalnie przygotowanego studia na nagrania filmowe czy też sesje fotograficzne. Studio położone jest w dogodnej lokalizacji w Warszawie przy ul. Augustówka 19. Wielu popularnych artystów, firm i ekip telewizyjnych korzystało już z usług studia. Studio jest duże i pozwala na aranżację zgodną z potrzebami danego przedsięwzięcia. Nie tylko filmowego. Studio Hollywood umożliwia również realizację szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych, bankietów czy  wydarzeń kulturalnych i artystycznych. Obsługa studia bez problemu zajmie się zapewnieniem odpowiednich dekoracji i aranżacji idealnie wpasowujących się w charakter wydarzenia. Istnieje również możliwość zamówienia cateringu.

Wynajem sprzętu filmowego Warszawa

Wynajem sprzętu filmowego to rozwiązanie na które warto się zdecydować w wielu sytuacjach. Jest to idealna opcja, aby przetestować, czy dany sprzęt faktycznie spełnia nasze oczekiwania.

Współpraca z OPEN MEDIA to:

  • wynajem sprzętu filmowego wysokiej jakości, w tym kamer, obiektywów, mikrofonów, wzmacniaczy, okablowania, reflektorów i innych
  • doradztwo profesjonalistów z branży
  • obsługa planów filmowych
  • obsługa planów filmowych wraz z transportem
  • profesjonalne studio filmowe w Warszawie