Standard “do zamieszkania” cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród osób decydujących się na zakup nieruchomości. To właśnie rozwiązanie zostało zastosowane w najnowszej inwestycji firmy deweloperskiej RealCo w centrum Wrocławia. Co dokładnie obejmuje ten standard ? Jakie ma zalety?

Standard “do zamieszkania” w Młynie Maria

Ten standard do efekt pracy ekspertów – architektów, specjalistów runku mieszkaniowego, projektantów wnętrz. Klienci Młyna Maria dzięki temu rozwiązaniu otrzymują nowe mieszkanie wyposażone już w drewniane podłogi, drzwi wewnętrzne, szafy w zabudowie, ceramikę ścienną i podłogową, łącznie z dekorami. Klienci mogą również cieszyć się kuchnią w zabudowie wraz ze sprzętem AGD – piekarnikiem, zmywarką, chłodziarko-zamrażarką, płytą indukcyjną i okapem.

Standard “do zamieszkania” – zalety

Wszystkie mieszkania na sprzedaż Wrocław mieszczące się w inwestycji Młyn Maria wykończone zostały w standardzie “do zamieszkania”. Rozwiązanie to jest odpowiedzią na potrzeby ludzi, którzy cenią sobie własną wygodę i czas. Wszelkie niedogodności wiążące się z zakupem nowej nieruchomości takie jak poszukiwanie wysokiej jakości materiałów i elementów wyposażenia, które pozwolą stworzyć stylistycznie spójną całość. Dodatkowo, omija nas całe zamieszanie i hałas jakie towarzyszą realizacji niezbędnych prac wykończeniowych. Zamiast gorączkowych poszukiwań zyskujemy cenny spokój i możemy liczyć na podpowiedzi ekspertów, dzięki którym możliwe będzie stworzenie stylowego i funkcjonalnego wnętrza.

Nowe mieszkania Wrocław – inne atuty mieszkań położonych w Młynie Maria

Poza wysokim standardem wykończenia, mieszkania w Młynie Maria mają również wiele innych mocnych stron. Położone są w pięknej okolicy – w otoczeniu zabytkowych budynków i z bezpośrednim dostępem do Odry. Pomosty, kładki, odremontowane bulwary nad kanałami dawnego młyna to okoliczności sprzyjające spacerom i podejmowaniu innych aktywności na świeżym powietrzu. Własna nieruchomość w Młynie Maria to również dobry wybór jako mieszkanie inwestycyjne.

W Młynie Maria dostępne są również lokale usługowe.