Tropem Kobiety to serwis powstały z inicjatywy Kasi Kulig. Kasia prowadzi bloga, ma swój autorski kanał na YouTube oraz prowadzi inspirujące warsztaty dla Kobiet. Tropem Kobiety to bezpieczna strefa dla Kobiet znajdujących się na różnych etapach w swoim życiu. Kasia oferuje swoje wsparcie w odnalezieniu drogi do siebie. Tropem Kobiety to czas na zatrzymanie się, rozwój osobisty.

Warsztaty dla Kobiet

Warsztaty i Kręgi dla Kobiet skierowane są do pań, które chcą odnaleźć siebie i czują, że w życiu jest “coś więcej”.

Kim jest Kobieta żyjąca w Tobie

Jest to cykl warsztatów, z których pierwszy poświęcony jest określeniu, gdzie szukać zaginionych części nas samych, drugi poszukiwaniom, a trzeci doświadczaniu naszej mocy. Cykl warsztatów przynosi najlepsze efekty, gdy bierzemy udział w każdej części, jest jednak możliwość zapisywania się również na pojedyncze moduły.

Cykliczność Kobiety

Cykliczność Kobiety to cykl warsztatów – Lato, Jesień, Zima i Wiosna. W tym przypadku najlepsze efekty przyniesie uczestnictwo w cyklu spotkań, jednak jest możliwość zapisywania się na wybrane moduły.

Warsztaty modułowe: głos wewnętrznego przewodnictwa kobiety

Tu mamy możliwość wzięcia udziału w takich warsztatach jak: Marzenia, jako głos duszy, Sny -czym są i jak je interpretować czy też Intuicja – czym jest i jak się z nią połączyć.

Kręgi Kobiet

Tu panie mogą uczestniczyć “w kręgu Kobiet”, czyli spotkaniach poświęconych doświadczaniu wsparcia i bliskości Kobiet i dzieleniu się historiami. “Kręgi snów” dedykowane są wspólnemu omawianiu snów i szukaniu powiązań. Spotkania odbywają się stacjonarnie w Warszawie lub w jej okolicach.

Szczegółowe informacje i możliwość zapisania się na warsztaty dostępne są na stronie internetowej: tropemkobiety.pl

 

Artykuł sponsorowany