Kalisz jest atrakcyjny dla inwestorów. Wiele z jego atutów może być wykorzystanych na korzyść rozwoju biznesu. Dobrze dobrana lokalizacja jest pierwszym krokiem do rozwoju firmy, kolejnym jest przemyślana inwestycja. Firma Tel RED oferuje klientom powierzchnie magazynowe, które mogą posłużyć klientem do rozpoczęcia i rozwijania działalności w skali lokalnej, krajowej a także międzynarodowej.

Magazyny Kalisz

Tel RED posiada bogate portfolio różnych magazynów na wynajem. Magazyny umożliwiają efektywną realizację procesów logistycznych. Tel RED służy pomocą w doborze odpowiedniej opcji na wynajem powierzchni magazynowej. Kalisz jest główną siedzibą firmy i dlatego właśnie tu dysponuje wieloma obiektami.

Wynajem magazynu – dla kogo?

Wynajem powierzchni magazynowej to opcja często wybierana przez przedsiębiorców rozpoczynających nowy projekt. Z uwagi na ryzyko niepowodzenia decydują się oni na wynajem obiektu a nie budowę od zera. Podobnie sprawa wygląda w przypadku niestabilnych branż oraz branż sezonowych. Wynajem sprawdza się również w przypadku firm, które dopiero wchodzą na dany rynek i nie mają jeszcze ustabilizowanej pozycji. Wynajmując halę mogą skupić się na prowadzeniu działalności.

Dzięki możliwości wynajmu hali magazynowej firma może ograniczyć koszty. Zamiast dużych nakładów finansowych wiążących się z budową, płatności realizowane są miesięcznie. Dużym plusem jest również przeniesienie odpowiedzialności związanej z dbaniem o ogólny stan techniczny na wynajmującego. Usterki czy problemy związane z działaniem instalacji elektrycznej, hydraulicznej czy grzewczej i ich usunięcie pozostaje po stronie wynajmującego.

Wynajem magazynów z Tel RED

Tel RED to doświadczony partner biznesowy. Oferuje przemyślane lokalizacje oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Dbamy o to, aby nasze umowy na wynajem magazynów były precyzyjne. Nasi klienci użytkują nowoczesne i zaawansowane technologicznie obiekty pozwalające im na rozwijanie biznesu.

Wynajem oznacza, że klient bardzo szybko otrzymuje dostęp do powierzchni magazynowych, których potrzebuje. Jest to szczególnie istotne dla firm logistycznych, dla których liczy się możliwość niezwłocznego rozpoczęcia użytkowania hali.

Zastosowana technologia modułowa pozwala na zmianę funkcji obiektu jeśli i kiedy zajdzie taka potrzeba. Dostępne są różne typy magazynów – zamknięte, półotwarte i otwarte. Różnią się one specyfikacją a także kosztami utrzymania. Dzięki temu znajdą Państwo u nas magazyn dopasowany do potrzeb, ale również możliwości finansowych.