Open Media zajmuje się obsługą planów filmowych oraz telewizyjnych w zakresie oświetlenia i dźwięku. To również wypożyczalnia kamer i innego sprzętu filmowego. Klienci Open Media mają również możliwość skorzystania z transportu sprzętu.

 

Wypożyczalnia sprzętu filmowego

Poza oświetleniem, dźwiękiem i kamerami firma oferuje niezbędne akcesoria takie jak wzmacniacze, miksery dźwięku, mikrofony czy reflektory. Sprzęt jest regularnie serwisowany. Open Media dba o poszerzanie asortymentu. Dzięki temu możliwe jest zaspokajanie potrzeb wymagającej branży filmowej. Firmę tworzą profesjonaliści od lat działający w branży Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego do potrzeb produktu. Sprzęt jakim dysponuje wypożyczalnia może być wykorzystany prze różnego typu realizacjach. Dzięki różnorodności asortymentu, z oferty możemy skorzystać zarówno w przypadku realizacji dużych produkcji telewizyjnych czy reklamowych, jak i niewielkich projektów.

Profesjonalne studio filmowe

Poza wynajmem sprzętu filmowego, firma dysponuje również profesjonalnym studiem filmowym. Studio Hollywood umożliwia kręcenie filmów i seriali, spotów reklamowych, teledysków. Tu organizowane są również spotkania biznesowe i konferencje. Zespół Open Media zajmuje się także obsługa organizowanych w studiu wydarzeń w zakresie realizacji dźwięku oraz oświetlenia. Studio mieści się w Warszawie przy ul. Augustówka 19, pod tym samym adresem funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu. Studio Hollywood umożliwia wdrożenie różnego typu aranżacji. Dzięki temu mogą tu być z powodzeniem realizowane wydarzenia takie jak sesje zdjęciowe, uroczyste bankiety i spotkania biznesowe.

Transport sprzętu

Open Media posiada profesjonalnie wyposażone samochody, które przystosowane są do przewożenia sprzętu kamerowego, oświetleniowego i dźwiękowego.